Dana 28. siječnja 2022. održao se je skup “Panel blaženog Leona Bemba: 700 godina djela”a zbog epidemioloških razloga mogao se pratiti isključivo online. Sudionike su pozdravili prodekan za znanost i međunarodnu suradnju Filozofskog fakulteta u Rijeci, izv. prof. dr. sc. Luca Malatesti te predsjednik Studentskog zbora iste institucije, Adrijan Štivić. Na skupu su izlagali Marin Bolić, asistent pri Odsjeku za povijest umjetnosti, te studentice Diplomskog studija Luciana Fuks, Sanja Šteković, Kristina Fuks, Anna Maria Prendivoj i Lara Blažina. Zaključna razmatranja je izložila prof. dr. sc. Nina Kudiš u okviru čijeg izbornog kolegija “Venecijansko slikarstvo ranog novog vijeka: kontekstualna analiza I” je cijeli projekt proveden.